Шектеу iс - шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Ломоносов ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 10 қазандағы № 31 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қазанда № 5609 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 – бабы 8) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бас мемлекеттік ветеринариялық - санитариялық инспекторының 2019 жылғы 12 тамыздағы № 09-08/222 ұсынысы негізінде, Ломоносов ауылдық округі әкімінiң мiндетiн атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Ломоносов ауылдық округі Урожайный ауылының "Кужен" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгінің мал шаруашылығы фермасының аумағында ірі қара мал бруцеллезы ауыруының ошағын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешенінің аяқталуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Ломоносов ауылдық округі әкімі міндетін атқарушының "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Ломоносов ауылдық округі Урожайный ауылының "Кужен" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгінің мал шаруашылығы фермасының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2019 жылғы 22 мамырдағы № 15 шешімінің күші жойылды деп танылсын (2019 жылғы 28 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық түрiндегi банкінде электрондық түрінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерiнің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5412 болып тіркелген).
3. Осы шешімінің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Ломоносов ауылдық
округі әкімінiң
мiндетiн атқарушы
В. Барсуков

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Ломоносовского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 10 октября 2019 года № 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 октября 2019 года № 5609
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 12 августа 2019 года № 09-08/222 исполняющий обязанности акима Ломоносовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в связи с завершением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очага болезни бруцеллез крупного рогатого скота на территории животноводческой фермы товарищества с ограниченной ответственностью "Кужен" села Урожайное Ломоносовского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение исполняющего обязанности акима Ломоносовского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области "Об установлении ограничительных мероприятий на территории животноводческой фермы товарищества с ограниченной ответственностью "Кужен" села Урожайное Ломоносовского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" от 22 мая 2019 года № 15 (опубликовано 28 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5412).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Ломоносовского
сельского округа
В. Барсуков