Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атыңдағы ауданның Рузаев ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 29 шілдедегі № 37 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 шілдеде № 5513 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 – бабы 8) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бас мемлекеттік ветеринариялық - санитариялық инспекторының 2019 жылғы 10 шілдедегі № 09-08/200 ұсынысы негізінде ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Рузаев ауылдық округінің Сарыадыр ауылында ірі қара мал бруцеллез ауыруының ошағын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешенінің аяқталуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Рузаев ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2019 жылғы 28 қаңтардағы № 8 шешімінің күші жойылды деп танылсын (2019 жылғы 1 ақпанда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5213 тіркелген).
3. Осы шешімінің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі
Ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы
Ю. ПугачҰва

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 29 июля 2019 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 июля 2019 года № 5513
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 10 июля 2019 года № 09-08/200 исполняющая обязанности акима сельского округа РЕШИЛА:
1. Снять ограничительные мероприятия в связи с завершением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очага заболевания бруцеллез крупного рогатого скота в селе Сарыадыр Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области "Об установлении ограничительных мероприятий" № 8 от 28 января 2019 года (опубликовано в Эталонном контрольном банке Нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 1 февраля 2019 года, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5213).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющая обязанности
акима сельского округа
Ю. ПугачҰва