Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресноредуть ауылдық округі Ястребинка ауылы Озерный көшесі аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресноредуть ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 14 наурыздағы № 3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 наурызда № 5270 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресноредуть ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 25 қыркүйектегі № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресноредуть ауылдық округі əкімінің 25.09.2019 № 6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылдың 11 қаңтарындағы №11-13\2 ұсынысы негізінде Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресноредуть ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресноредуть ауылдық округі Ястребинка ауылы Озерный көшесі аумағына ірі мүйізді малдың бруцеллез ауруының туындауына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Б.Қайыров

Об установлении ограничительных мероприятий на территорию улицы Озерная села Ястребинка Пресноредутского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Пресноредутского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 14 марта 2019 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 марта 2019 года № 5270. Утратило силу решением акима Пресноредутского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 25 сентября 2019 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима Пресноредутского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 25.09.2019 № 6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно – санитарного инспектора Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 11 января 2019 года № 11-13/2, аким Пресноредутского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территорию улицы Озерная села Ястребинка Пресноредутского сельского округа Жамбылского района Северо - Казахстанской области в связи с возникновением заболевания бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Б.Каиров