Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Березов ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 24 қыркүйектегі № 11 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 қыркүйекте № 5590 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес, Қызылжар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың міндетін атқарушының 2019 жылғы 29 тамыздағы № 01-11/93 ұсынысы негізінде, Березов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Березов ауылдық округінің Гончаровка ауылында орналасқан "Гончаровка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жылқы фермасы аумағында жылқылар ринопневмония ауруы ошағының жойылуына байланысты шектеу іс - шаралары тоқтатылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Березов ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2019 жылғы 21 мамырдағы № 5 шешімінің (2019 жылғы 28 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5413 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
әкім А. Дауренбеков

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Березовского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 24 сентября 2019 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 сентября 2019 года № 5590
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кызылжарского района от 29 августа 2019 года № 01-11/93, аким Березовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия с территории конефермы товарищества с ограниченной ответственностью "Гончаровка", расположенного в селе Гончаровка Березовского сельского округа Кызылжарского района Северо - Казахстанской области, в связи с ликвидацией очага болезни ринопневмонии у лошадей.
2. Признать утратившим силу решение акима Березовского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области "Об установлении ограничительных мероприятий" от 21 мая 2019 года № 5 (опубликовано 28 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5413).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
аким А. Дауренбеков