Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Мамлютка қаласы әкімінің 2019 жылғы 14 наурыздағы № 16 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 наурызда № 5256 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Мамлютка қаласы әкімінің 2019 жылғы 14 маусымдағы № 41 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Мамлютка қаласы әкімінің 14.06.2019 № 41 (алғашқы ресми жариялған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Занының 10-1 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданынының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектор міндетін атқарушысының 2019 жылғы 21 қаңтардағы № 13-12/6 ұсынысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Мамлютка қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара малдың арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Мамлютка қаласының Советский көшесінің аумағына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жариялған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мамлютка қаласының әкімі С. Бәкеев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима города Мамлютка Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 марта 2019 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 марта 2019 года № 5256. Утратило силу решением акима города Мамлютка Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 июня 2019 года № 41
Сноска. Утратило силу решением акима города Мамлютка Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14.06.2019 № 41 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 21 января 2019 года № 13-12/6, аким города Мамлютка Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия, в связи с выявлением болезни бруцеллеза среди крупного рогатого скота на территорию улицы Советская города Мамлютка Мамлютского района Северо-Казахстаснкой области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Мамлютка С. Бакеев