Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Мамлютка қаласы әкімінің 2019 жылғы 14 маусымдағы № 41 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 маусымда № 5444 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Занының 10-1 бабының 8) тармақшасына, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданынының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектор міндетін атқарушысының 2019 жылғы 15 мамырдағы № 13-12/89 ұсынысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлютка қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара малдың арасында бруцеллез ошағының жойылуына байланысты, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Мамлютка қаласының Советский көшесінің аумағынан шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Мамлютка қаласы әкімінің 2019 жылғы 14 наурыздағы № 16 (2019 жылғы 29 наурыздағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5256 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жариялған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима города Мамлютка Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 июня 2019 года № 41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 июня 2019 года № 5444
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Мамлютского района от 15 мая 2019 года № 13-12/89, аким города Мамлютка Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в связи с ликвидацией очага бруцеллеза среди крупного рогатого скота с территории улицы Советская города Мамлютка Мамлютского района Северо-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима города Мамлютка Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об установлении ограничительных мероприятий" от 14 марта 2019 года № 16 (опубликовано 29 марта 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5256).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.