Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Дмитриев ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 26 шілдедегі № 5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 шілдеде № 5494 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Дмитриев ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Дмитриев ауылдық округі əкімінің 18.12.2019 № 11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Тимирязев ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының міндетін атқарушының 2019 жылғы 10 шілдедегі № 15-12/39 ұсынуы негізінде, Дмитриев ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Дмитриев ауылдық округі Дмитриевка ауылының аумағында ірі қара мал арасында бруцеллез бойынша шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Дмитриевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 26 июля 2019 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 июля 2019 года № 5494. Утратило силу решением акима Дмитриевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 18 декабря 2019 года № 11
Сноска. Утратило силу решением акима Дмитриевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 18.12.2019 № 11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Тимирязевского района от 10 июля 2019 года № 15-12/39, аким Дмитриевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия по бруцеллезу среди крупного рогатого скота на территории села Дмитриевка Дмитриевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.