Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 10 шілдедегі № 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 шілдеде № 5469 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 17 қыркүйектегі № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округі әкімінің 17.09.2020 № 9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, Уәлиханов ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2019 жылғы 14 маусымдағы № 17-07/103 ұсынысы негізінде, Амангелді ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округі Тлеусай ауылында ірі қара малдың бруцеллезі бойынша шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Амангелді ауылдық
округінің әкімі
Қ. Жексембаев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Амангельдинского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 10 июля 2019 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 июля 2019 года № 5469. Утратило силу решением акима Амангельдинского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 17 сентября 2020 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима Амангельдинского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 17.09.2020 № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уалихановского района от 14 июня 2019 года №17-07/103, аким Амангельдинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота в селе Тлеусай Амангельдинского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Амангельдинского
сельского округа
К. Жексембаев