Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 21 ақпандағы № 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 ақпанда № 5232 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округі әкімінің 10.04.2019 № 4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасы 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, Уәлиханов ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2019 жылғы 08 қаңтардағы № 17-07/02 ұсынысы негізінде, Бидайық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округінің Бидайық ауылында "Пана" шаруашылық қожалығының аумағында ірі қара малына бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бидайық ауылдық
округінің әкімі
Т. Күйшібаева

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Бидайыкского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 21 февраля 2019 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 февраля 2019 года № 5232. Утратило силу решением акима Бидайыкского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 10 апреля 2019 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Бидайыкского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 10.04.2019 № 4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уалихановского района от 08 января 2019 года №17-07/02, аким Бидайыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия, в связи с выявлением бруцеллеза крупного рогатого скота на территории крестьянского хозяйства "Пана" в селе Бидайык Бидайыкского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставлю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
Бидайыкского сельского округа
Т. Куйшбаева