Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 сәуірде № 5319 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес, Уәлиханов ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2019 жылғы 19 наурыздағы №17-07/34 ұсынысы негізінде, Бидайық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округінің Бидайық ауылында орналасқан "Пана" шаруа қожалығының аумағында ірі қара мал бруцеллезіне шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Бидайық ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2019 жылғы 22 ақпандағы №2 (2019 жылғы 27 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5232 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бидайық ауылдық
округінің әкімі
Т. Күйшібаева

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Бидайыкского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 10 апреля 2019 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 апреля 2019 года № 5319
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уалихановского района от 19 марта 2019 года №17-07/34, аким Бидайыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории крестьянского хозяйства "Пана", расположенного в селе Бидайык Бидайыкского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Бидайыкского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий" от 22 февраля 2019 года №2 (опубликовано 27 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5232).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставлю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бидайыкского
сельского округа
Т. Куйшбаева