Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 26 наурыздағы № 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 наурызда № 5277 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 3 қазандағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уəлиханов ауданы Қарасу ауылдық округі əкімінің 03.10.2019 № 6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасы 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, Уәлиханов ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2019 жылғы 08 қаңтардағы № 17-07/01 ұсынысы негізінде, Қарасу ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қарасу ауылдық округі Аққұдық ауылында ірі қара малына бруцеллез бойынша шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасу ауылдық
округінің әкімі
С. Сәдуақасов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Карасуского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 26 марта 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 марта 2019 года № 5277. Утратило силу решением акима Карасуского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 3 октября 2019 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима Карасуского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 03.10.2019 № 6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уалихановского района от 08 января 2019 года №17-07/01, аким Карасуского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота в селе Аккудык Карасуского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставлю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
Карасуского сельского округа
С. Садвакасов