Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Телжан ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 21 ақпандағы № 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 ақпанда № 5231 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Телжан ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 25 қыркүйектегі № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уəлиханов ауданы Телжан ауылдық округі əкімінің 25.09.2019 № 7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасы 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, Уәлиханов ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2019 жылғы 15 қаңтардағы № 17-07/04 ұсынысы негізінде, Телжан ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Телжан ауылдық округінің Көбенсай ауылында ірі қара малына бруцеллез бойынша шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Телжан ауылдық
округінің әкімі
С. Утигенова

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Тельжанского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 21 февраля 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 февраля 2019 года № 5231. Утратило силу решением акима Тельжанского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 25 сентября 2019 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Тельжанского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 25.09.2019 № 7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уалихановского района от 15 января 2019 года №17-07/04, аким Тельжанского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота в селе Кобенсай Тельжанского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставлю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
Тельжанского сельского округа
С. Утигенова