Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Жаңажол ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 2 қазандағы № 4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 қазанда № 5603 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Жаңажол ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 12 ақпандағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Жаңажол ауылдық округі əкімінің 12.02.2020 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Шал ақын ауданы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 05 тамызындағы №18-29/327 ұсынысы негізінде, Жаңажол ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Жаңажол ауылдық округінің Жаңажол ауылының Есіл, Мектеп, Байтерек және Аққайын көшелеріне, ірі қара малда бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі М. Сулейменов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Жанажолского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 2 октября 2019 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 октября 2019 года № 5603. Утратило силу решением акима Жанажолского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 12 февраля 2020 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Жанажолского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 12.02.2020 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района Шал акына от 05 августа 2019 года №18-29/327 аким Жанажолского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на улицы Есиль, Мектеп, Байтерек и Аккайын села Жанажол Жанажолского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области, в связи с возникновением болезни бруцеллез у крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа М. Сулейменов