Атырау облысы Атырау қаласы және Махамбет ауданының шекараларын өзгерту туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 18 қазандағы № 367-VI шешімі және Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 18 қазандағы № 223 бірлескен қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 қазанда № 4517 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6, 27, 37-баптарына сәйкес және "Атырау қаласының әкімшілік шекарасын өзгерту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 28 маусымдағы № 458 қаулысы негізінде Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және VI шақырылған Атырау облыстық мәслихаты кезекті XXХV сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Атырау облысы Махамбет ауданының жер қорынан жалпы көлемі 7145 гектар жер учаскесін қосу арқылы Атырау облысы Атырау қаласының шекаралары өзгертілсін.
2. Атырау облысы Атырау қаласына жер қорынан жалпы ауданы 7145 гектар жер учаскесін беру арқылы Атырау облысы Махамбет ауданының шекаралары өзгертілсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Ә. Нәутиевке және Атырау облыстық мәслихатының заңдылықты сақтау, депутаттық этика және құқық қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы А. Абдоловқа жүктелсін.
4. Осы бірлескен қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
Сессия төрағасы А. Сисенов
Мәслихат хатшысы Ө. Зинуллин

Об изменении границ города Атырау и Махамбетского района Атырауской области
Совместное решение Атырауского областного маслихата от 18 октября 2019 года № 367-VI и постановление акимата Атырауской области от 18 октября 2019 года № 223. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 31 октября 2019 года № 4517
В соответствии с пунктом 3 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 6, 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2019 года № 458 "Об изменении административной границы города Атырау" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Атырауский областной маслихат VI созыва на очередной XXХV сессии РЕШИЛИ:
1. Изменить границы города Атырау Атырауской области путем включения земельного участка из земельного фонда Махамбетского района Атырауской области общей площадью 7145 гектар.
2. Изменить границы Махамбетского района Атырауской области путем передачи земельного участка из земельного фонда общей площадью 7145 гектар в город Атырау Атырауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима Атырауской области А. Наутиева и председателя постоянной комиссии Атырауского областного маслихата по вопросам соблюдения законности, депутатской этики и правовой защиты А. Абдолова.
4. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области Ногаев Н.
Председатель сессии Сисенов А.
Секретарь маслихата Зинуллин У.