Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Қайыршақты ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 21 мамырдағы № 166 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 мамырда № 4403 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы Қайыршақты ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 17 шілдедегі № 271 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы Қайыршақты ауылдық округі әкімінің 17.07.2019 № 271 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің "Атырау қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 07-5/200 хатына сәйкес, Қайыршақты ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қайыршақты ауылдық округі "Долголевец" шаруа қожалығында мүйізді ірі қара малы арасында вирустық диарея ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Салимжан и К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды алу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қайыршақты ауылдық округі әкімі Ш. Қалиев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Кайыршахтинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 21 мая 2019 года № 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 мая 2019 года № 4403. Утратило силу решением Кайыршахтинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 17 июля 2019 года № 271 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Кайыршахтинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 17.07.2019 № 271(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", письмом государственного учреждения "Атырауская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 26 апреля 2019 года № 07-5/200 аким Кайыршахтинского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением болезни вирусной диарии среди крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия в крестьянском хозяйстве "Долголевец" Кайыршахтинского сельского округа.
2. Рекомендовать товариществу с ограниченной ответственности "Салимжан и К" (по согласованию) принять необходимые меры вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кайыршахтинского сельского округа Ш. Калиев