Қазығұрт аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 37/239-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 сәуірдегі № 43/275-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 22 сәуірде № 4980 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 05 сәуірдегі № 37/376-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VІ "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4966 тіркелген шешіміне сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 37/239-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4856 тіркелген, 2019 жылы 11 қаңтардағы "Қазығұрт тынысы" газетінде және 2019 жылғы 10 қаңтарында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістеренгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішнде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 22 365 362 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 332 224 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 20 864 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 999 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 20 991 275 мың теңге;
2) шығындар – 22 365 391 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 117 750 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 151 500 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 33 750 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -117 779 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 117 779 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 151 500 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 33 750 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 37/239-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 19 апреля 2019 года № 43/275-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 22 апреля 2019 года № 4980. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 05 апреля 2019 года № 37/376-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 208 года № 33/347-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4966, Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 37/239-VІ "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4856, опубликовано 11 января 2019 года в газете "Казыгурт тынысы" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Казыгуртского района на 2019-2021 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 365 362 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 332 224 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 864 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 999 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 991 275 тысяч тенге;
2) затраты – 22 365 391тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 117 750 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 151 500 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 33 750 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -117 779 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 117 779 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 151 500тысяч тенге;
погашение займов – 33 750 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 29 тысяч тенге.".

Аталған шешімнің 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қазығұрт аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгілеген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолдануын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қазығұрт аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Батырбаев
Аудандық мәслихат хатшысы У. Копеев
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
19 сәуірдегі № 43/275-VI
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
25 желтоқсандағы № 37/239-VI
шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Ішкі сыныбы

Приложения 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Казыгуртского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Казыгуртского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата С. Батырбаев
Секретарь районного маслихата У. Копеев
Приложение 1
к решению Казыгуртского
районного маслихата от 19
апреля 2019 года № 43/275-VI
Приложение 1
к решению Казыгуртского
районного маслихата от 25
декабря 2018 года № 37/239-VI
Районный бюджет на 2019 год
Категорий
Сумма тысяч тенге
Классы Наименование
Подклассы

472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
2 833 618
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 833 618
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
682 220
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
682 220
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 096
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
355 800
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
33 964
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
585
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
272 575
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 495 028
01
Әлеуметтiк қамсыздандыру
936 359
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
913 128
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
913 128
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
23 231
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
23 231
02
Әлеуметтiк көмек
497 750
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
497 750
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
169 524
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
19 795
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
81 814
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 398
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
44 331
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
127 536
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
52 352
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
60 919
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
60 919
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2 833 618
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 833 618
9
Прочие услуги в области образования
682 220
464
Отдел образования района (города областного значения)
682 220
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
18 096
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
355 800
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 200
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
33 964
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
585
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
272 575
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 495 028
1
Социальное обеспечение
936 359
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
913 128
005
Государственная адресная социальная помощь
913 128
464
Отдел образования района (города областного значения)
23 231
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
23 231
2
Социальная помощь
497 750
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
497 750
002
Программа занятости
169 524
006
Оказание жилищной помощи
19 795
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
81 814
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 398
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
44 331
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
127 536
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
52 352
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
60 919
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
60 919
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламасының тізбесі
Бюджеттік сыныптама коды
Атауы
ШЫҒЫНДАР
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
01
Құқық қорғау қызметi
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
066
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
04
Бiлiм беру
02
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
01
Тұрғын үй шаруашылығы
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
02
Коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
01
Мәдениет саласындағы қызмет
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
01
Отын және энергетика
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
01
Ауыл шаруашылығы
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту

Перечень бюджетных программ развития на 2019-2021 годы направленных на реализацию проектов (программ)
Код бюджетной классификации
Наименование
Расходы
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
01
Правоохранительная деятельность
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
066
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
04
Образование
02
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
01
Жилищное хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
02
Коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
01
Деятельность в области культуры
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
01
Топливо и энергетика
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
019
Развитие теплоэнергетической системы
09
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
036
Развитие газотранспортной системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
01
Сельское хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства