Қазығұрт ауданы, Жаңабазар ауыл округі, Жаңаталап елді мекенінің шекарасын өзгерту туралы
Бірлескен Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 2 қаулысы және Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 44/284-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 мамырда № 5048 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, ауданның жер қатынастары мен құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімдерінің бірлескен ұсынысы негізінде Қазығұрт ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт ауданы, Жаңабазар ауыл округі, Жаңаталап елді мекенінің барлығы 171,0 гектар жеріне 32,0 гектар жайылым жер қосылып, Жаңаталап елді мекенінің аумағы 203,0 гектарға ұлғайтылып, шекарасы өзгертілсін.
2. "Қазығұрт аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен қаулы және шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бірлескен қаулы және шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы бірлескен қаулы және шешімді Қазығұрт аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін
3. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Телгараев
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Батырбаев
Аудандық мәслихат Хатшысы У. Копеев

Об изменении границы населенного пункта Жанаталап сельского округа Жанабазар, Казыгуртского района
Совместное постановление акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 30 апреля 2019 года № 2 и решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 30 апреля 2019 года № 44/284-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 13 мая 2019 года № 5048
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании совместного представления отделов земельных отношений и строительства, архитектуры и градостроительства района акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВИЛ и Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границу населенного пункта Жанаталап сельского округа Жанабазар Казыгуртского района, присоединив всего к 171,0 гектарам земли 32,0 гектар пастбищных земель общего пользования, увеличив площадь населенного пункта Жанаталап на 203,0 гектаров.
2. Государственному учреждению "Аппарат Казыгуртского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего совместного постановления и решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе Казыгуртского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Данное совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Телгараев
Председатель сессии
районного маслихата С. Батырбаев
Секретарь районного маслихата У. Копеев