2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 53/326-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 13 қаңтарда № 5367 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Қазығұрт аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 52/317-VІ "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № тіркелген шешіміне сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт ауылы округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 634 787 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 56 965 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 268 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 577 554 мың теңге;
2) шығындар – 640 196 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 409 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 409 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 409 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 27.11.2020 № 65/393-VI шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Сарапхана ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 2 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 267 787 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 9 033 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 159 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсiмдерi – 258 595 мың теңге;
2) шығындар – 270 875 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;

О бюджете сельских округов на 2020-2022 годы
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 31 декабря 2019 года № 53/326-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 13 января 2020 года № 5367. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2020.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Казыгуртского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 52/317-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №, Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Казыгурт на 2020-2022 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 634 787 тысяч тенге:
налоговые поступления – 56 965 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 268 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 577 554 тысяч тенге;
2) затраты – 640 196 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 409 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –5 409 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 5 409 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 27.11.2020 № 65/393-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет сельского округа Сарапхана на 2020-2022 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 267 787 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 033 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 159 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 258 595 тысяч тенге;
2) затраты – 270 875 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -701 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 701 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 701 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 30.04.2020 № 56/348-VI шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2020 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 90 150 мың теңге болып белгіленсін.
27. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек Кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес 2020 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсін.
28. "Қазығұрт аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

5) дефицит (профицит) бюджета – -701 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 701 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 701 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25 - в редакции решения Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 30.04.2020 № 56/348-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
26. Предусмотреть на 2020 год размер субвенции, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 90 150 тысяч тенге.
27. Согласно пункту 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, к 2020 году специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств устанавливаются повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
28. Государственному учреждению "Аппарат Казыгуртского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";

2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Қазығұрт ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберілуін;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қазығұрт аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
29. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Сманов
Аудандық мәслихаттың хатшысы У. Копеев
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
"31" желтоқсандағы № 53/326-VI
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт ауылы округінің 2020 жылға арналған бюджеті

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Казыгуртского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Казыгуртского районного маслихата после его официального опубликования.
29. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Казыгуртского районного маслихата С. Сманов
Секретарь Казыгуртского
районного маслихата У. Копеев
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного маслихата
от "31" декабря 2019 года
№ 53/326-VI
Бюджет сельского округа Казыгурт на 2020 год