Түркістан облысы Жетісай ауданындағы жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Түркістан облысы Жетiсай ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 4 қазандағы № 798 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 7 қазанда № 5200 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3 бабының 7 тармағына және 6 бабының 2 тармағына сәйкес, Жетісай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстерi осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Жетісай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Жетісай ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Жетісай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Жолдасбековке жүктелсін.
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түркістан облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
басшысының орынбасарының міндетін атқарушысы
__________________Ш.Суттибаев
2019 жыл " ____" _____________
Аудан әкімі Ж. Бейсенбаев
Түркістан облысы
Жетісай ауданы
әкімдігінің 2019 жылғы
"___" қыркүйектегі
№___қаулысымен
бекітілген
Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Автомобиль жолдарының мекенжайы, шақырымы
Жалпы ұзындығы, шақырым
1
KXJS-1
КХ-75 – Әдената елді мекеніне кіре беріс

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Жетысайского района Туркестанской области
Постановление акимата Жетысайского района Туркестанской области от 4 октября 2019 года № 798. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 7 октября 2019 года № 5200
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Жетысайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Жетысайского района" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Жетысайского района;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жетысайского района после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района М.Жолдасбекову.
"СОГЛАСОВАНО"
исполняющий обязанности
заместителя руководителя
Государственного учреждения
"Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Туркестанской области"
_______________ Ш.Суттибаев
"___" _________ 2019 года
Аким района Ж. Бейсенбаев
Утвержден постановлением
акимата Жетысайского района
от "___" сентября 2019
года №_____
Перечень, наименование и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения
Индекс автомобильных дорог
Наименование автодороги
Адрес, километр автомобильных дорог
Общая протяженность, километр
1
KXJS-1
КХ – 75 - подъезд к населенному пункту Аден ата