Жергілікті маңызы бар "Аюды" мемлекеттік табиғи қаумалын құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 27 қыркүйектегі № 333 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 қазанда № 6184 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Заңының 10-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 14-бабы 3-тармағының 6) тармақшасына сәйкес жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды құру мақсатында Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданының аумағында жалпы алаңы 5873,8022 гектар жергілікті маңызы бар "Аюды" мемлекеттік табиғи қаумалы (бұдан әрі Қаумал) құрылсын.
2. Қаумал "Шығыс Қазақстан облысы табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Асубұлақ орман шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне бекітілсін.
3. Шығыс Қазақстан облысы табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің Шығыс Қазақстан облысы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің агроөнеркәсіптік кешен мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы
әкімінің міндетін атқарушы Е. Аймұқашев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Экология, геология және табиғи
ресурстар министрлігі
Орман шаруашылығы және жануарлар
дүниесі комитетінің төрағасы
_________________ А. Қайнарбеков
2019 жылғы "____" ___________

О создании государственного природного заказника местного значения "Аюды"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 27 сентября 2019 года № 333. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 2 октября 2019 года № 6184
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 10, подпунктом 6) пункта 3 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях" в целях создания особо охраняемой природной территории местного значения Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать государственный природный заказник местного значения "Аюды" (далее Заказник) общей площадью 5873,8022 гектара на территории Уланского района Восточно-Казахстанской области.
2. Заказник закрепить за коммунальным государственным учреждением "Асу-Булакское лесное хозяйство" управления природных ресурсов и регулирования природопользования Восточно-Казахстанской области".
3. Управлению природных ресурсов и регулирования природопользования Восточно-Казахстанской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Восточно-Казахстанской области;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области по вопросам агропромышленного комплекса.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Восточно-Казахстанской
области Е. Аймукашев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Комитета лесного хозяйства и
животного мира
Министерства экологии, геологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
_________________ А. Кайнарбеков
"___"____________ 2019 года