"Өскемен қаласында қалалық рельсті көлікпен (трамвай) жолаушылар тасымалдау қағидасын бекіту туралы" Өскемен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 15 тамыздағы № 3449 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 27 мамырдағы № 2270 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 мамырда № 5980 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫЕТЕДІ:
1. "Өскемен қаласында қалалық рельсті көлікпен (трамвай) жолаушылар тасымалдау қағидасын бекіту туралы" Өскемен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 15 тамыздағы № 3449 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018 жылғы 14 қыркүйекте № 5-1-196 тіркелген, "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде 2018 жылғы 29 қыркүйекте жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының әкімі аппараты" мемлекекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының көшірмесін қағаз және электрондық нұсқада қазақ және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасының заң шығару және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми түрде жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкісіне енгізу үшін жіберуді;
2) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының көшірмесін ресми жариялауға Өскемен қаласы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына жіберуді;
3) осы қаулыны ресми түрде жарияланған соң Өскемен қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Т. Рахимжановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының
әкімі Ж. Омар

О признании утратившим силу постановления акимата города Усть-Каменогорска от 15 августа 2018 года № 3449 "Об утверждении Правил субсидирования пассажирских перевозок городским рельсовым транспортом (трамваем) в городе Усть-Каменогорске"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 27 мая 2019 года № 2270. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 мая 2019 года № 5980
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Усть-Каменогорска от 15 августа 2018 года № 3449 "Об утверждении Правил субсидирования пассажирских перевозок городским рельсовым транспортом (трамваем) в городе Усть-Каменогорске" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-1-196 от 14 сентября 2018 года, опубликовано 29 сентября 2018 года в газетах "Дидар", "Рудный Алтай").
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Усть-Каменогорска.
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Усть-Каменогорска после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Усть-Каменогорска Рахимжанову Т.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Усть-Каменогорска Ж. Омар