Кейбір шешімдердің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 1 наурыздағы № 32/3-VІ шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 наурызда № 5759 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Абай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Молдаханова
Мәслихат хатшысы Е. Лдибаев
Абай аудандық мәслихатының
2019 жылғы 1 наурыздағы
№ 32/3-VІ шешіміне қосымша
1. "2018-2020 жылдарға арналған Абай ауданының Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 20/2- VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5426 болып тіркелген, 2018 жылғы 16-23 қаңтардағы "Абай елі" газетінде жарияланған) шешімі;
2. "2018-2020 жылдарға арналған Абай ауданының Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 20/2- VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 22/11-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-5-145 болып тіркелген, 2018 жылғы 16-30 сәуірдегі "Абай елі" газетінде жарияланған) шешімі;
3. "2018-2020 жылдарға арналған Абай ауданының Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 20/2- VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 мамырдағы № 24/2-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-5-149 болып тіркелген, 2018 жылғы 8-15 маусымдағы "Абай елі" газетінде жарияланған) шешімі;
4. "2018-2020 жылдарға арналған Абай ауданының Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 20/2- VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/2-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-5-162 болып тіркелген, 2018 жылғы 24-31 желтоқсандағы "Абай елі" газетінде жарияланған) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 1 марта 2019 года № 32/3-VІ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 марта 2019 года № 5759
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Абайского районного маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель маслихата Р. Молдаханова
Секретарь маслихата Е. Лдибаев
Приложение к решению
Абайского районного маслихата
от 1 марта 2019 года № 32/3-VІ
1. Решение Абайского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 20/2- VІ "О бюджете Карауылского сельского округа Абайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5426, опубликовано в газете "Абай елі" от 16-23 января 2018 года);
2. Решение Абайского районного маслихата от 28 марта 2018 года № 22/11-VІ "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от29 декабря 2017 года № 20/2-VІ "О бюджете Карауылского сельского округа Абайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-5-145, опубликовано в газете "Абай елі" от 16-30 апреля 2018 года);
3. Решение Абайского районного маслихата от 17 мая 2018 года № 24/2-VІ "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 20/2-VІ "О бюджете Карауылского сельского округа Абайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-5-149, опубликовано в газете "Абай елі" от 8-15 июня 2018 года);
4. Решение Абайского районного маслихата от 10 декабря 2018 года № 29/2-VІ "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 20/2-VІ "О бюджете Карауылского сельского округа Абайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-5-162, опубликовано в газете "Абай елі" от 24-31 декабря 2018 года).