Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 17 сәуірдегі № 138 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 сәуірде № 5875 болып тіркелді
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 26.09.2022 № 372 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Глубокое ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 26.09.2022 № 372 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Алынып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 26.09.2022 № 372 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Алынып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 26.09.2022 № 372 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Ауылдық округ әкімдері үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
5. "Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулының Шығыс Қазақстан облысы әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Глубоковского района Восточно-Казахстанской области
Постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 17 апреля 2019 года № 138. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 апреля 2019 года № 5875
Сноска. Заголовок постановления в редакции постановления Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 26.09.2022 № 372 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Глубоковского района Восточно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 26.09.2022 № 372 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Исключен постановлением Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 26.09.2022 № 372 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Исключен постановлением Глубоковского районного акимата Восточно - Казахстанской области от 26.09.2022 № 372 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Акимам сельских округов оснастить определенные места для размещения агитационных материалов стендами, щитами, тумбами.
5. Государственному учреждению "Аппарат акима Глубоковского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Глубокое ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Глубокое ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
6. Глубокое ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 481 "Сайлау өткізу кезеңінде сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар мен кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4244 нөмірімен тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйеде 2015 жылғы 29 желтоқсанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі орынбасарының міндетін атқарушы Е.В. Старенковаға жүктелсін.
8. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Глубокое ауданының әкімі К. Байгонусов
Келісілді:
Глубокое ауданының аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
"_17_" сәуірдегі 2019 жыл
А. Мусина
Шығыс Қазақстан облысы
Глубокое ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 17 сәуірдегі № 138
қаулысына № 1 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Глубоковского района;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе Глубоковского районного акимата после его официального опубликования.
6. Признать утратившим силу постановление Глубоковского районного акимата "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период выборов" от 26 октября 2015 года № 481 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4244, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 29 декабря 2015 года).
7. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на исполняющую обязанности заместителя акима района Старенкову Е.В.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Глубоковского района К. Байгонусов
Согласовано:
Председатель Глубоковской
районной территориальной
избирательной комиссии
"_17_" _апреля___ 2019 год
А. Мусина
Приложение № 1 к постановлению
акимата Глубоковского района
Восточно-Казахстанской области
от 17 апреля 2019 года № 138
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Глубоковского района Восточно-Казахстанской области

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 26.09.2022 № 372 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№
Елді мекен атауы
Орналастыру орындары
1
Алтайский кенті
Юбилейная көшесі, № 10 үй, Глубокое ауданы әкімдігінің "Абай атындағы мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйі ғимаратының жанында
2
Белоусовка кенті

Сноска. Приложение 1 в редакции постановления Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 26.09.2022 № 372 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№
Наименование населенного пункта
Места для размещения
1
поселок Алтайский
улица Юбилейная, дом № 10, возле здания дома культуры коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры имени Абая" Глубоковского районного акимата
2
поселок Белоусовка

Юбилейная көшесі, № 10/1 үйдің жанында, Центральная көшесі, № 47 үйдің жанында
3
Березовка ауылы
Юбилейная көшесі, № 2 үй, Глубокое ауданы әкімдігінің "Абай атындағы мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында, Б.Момышұлы көшесі, № 26а үйдің жанында, Красная Заря тұрғын алабы № 26 үйдің жанында
4
Бобровка ауылы
Профсоюзная көшесі, № 34а үй, Глубокое ауданы әкімдігінің "Абай атындағы мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйі ғимаратының жанында
5
Солнечное ауылы
Мир көшесі, № 1 үй, бес қабатты тұрғын үйдің жанында
6
Быструха ауылы
Новостройка көшесі мен Орталық көшесінің қиылысында, № 11 үйдің жанында, Орталық көшесі, "Риддер" кафесінің жанында, Юбилейная көшесі, № 8 үйдің жанында
7
Зимовье ауылы
№ 35 және № 37 үйлердің арасында
8
Верхнеберезовский кенті
Ленин көшесі, № 20 үйдің жанында, Алтай көшесі, № 3 үйдің жанында
9
Веселовка ауылы
Гагарин көшесі, № 33 үйдің жанында, Шығыс Қазақстан облысының білім басқармасының Глубокое ауданы бойынша білім бөлімінің "Веселовка жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
10
Заречное ауылы
Центральная көшесі, № 26 үйдің жанында
11
Глубокое кенті
Степная көшесі, № 51 және № 53 үйлердің арасында, Жібек жолы көшесі № 64 үйдің жанында, Берестова көшесі, № 12 үйдің жанында, Пирогов көшесі, № 15 үйдің жанында
12
Прапорщиково ауылы
Школьная көшесі, № 28 үй, "Кировское" шаруа қожалығының әкімшілік ғимаратының жанында
13
Уварово ауылы
Қазақстан көшесі, № 9/1 үй, Глубокое ауданы әкімдігінің "Абай атындағы мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйі ғимаратының жанында
14
Черногорка ауылы
Центральная көшесі, № 31 үйдің жанында, "Асия" дүкенінің жанында
15
226 км разъезі
"Казиевка" станциясының теміржол бекетінің жанында
16
Кожохово ауылы
Ленин көшесі, № 12 үйдің жанында, Солнечная көшесі, № 1 үйдің жанында
17
Прогресс ауылы
Киров көшесі, № 2 үйдің жанында, Шығыс Қазақстан облысының білім басқармасының Глубокое ауданы бойынша білім бөлімінің "Прогресс орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Киров көшесі, № 12 үйдің жанында, Глубокое ауданы әкімдігінің "Абай атындағы мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында, Абая көшесі, № 28 үйдің жанында
18
Предгорное ауылы
Киров көшесі, № 47 үйдің жанында, Шоссейная көшесі, № 1 үйдің жанында
19
Перевальное ауылы
Рабочая көшесі, № 63/1 үйдің жанында
20
Малоубинка ауылы
Клиновицкий көшесі, №і 1 үйдің жанында, Шығыс Қазақстан облысының білім басқармасының Глубокое ауданы бойынша білім бөлімінің "Малоубинка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, Клиновицкий көшесі, № 6 үйдің жанында, Глубокое ауданы әкімдігінің "Абай атындағы мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
21
Карагужиха кенті
№ 13 үйдің жанында
22
Опытное поле ауылы
Степная көшесі, № 2 үйдің жанында, Глубокое ауданы әкімдігінің "Абай атындағы мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
23
Секисовка ауылы

улица Юбилейная, возле дома № 10/1, улица Центральная, возле дома № 47
3
село Березовка
улица Юбилейная, дом № 2, возле здания дома культуры коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры имени Абая" Глубоковского районного акимата, улица Б.Момышұлы, возле дома № 26а, жилой массив Красная Заря возле дома № 26
4
село Бобровка
улица Профсоюзная, дом № 34а, возле здания дома культуры коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры имени Абая" Глубоковского районного акимата
5
село Солнечное
улица Мира, дом № 1, возле пятиэтажного жилого дома
6
село Быструха
на пересечении улицы Новостройка и улицы Орталық, возле дома № 11, улица Орталық, возле кафе "Риддер", улица Юбилейная, возле дома № 8
7
село Зимовье
между домами № 35 и № 37
8
поселок Верхнеберезовский
улица Ленина, возле дома № 20, улица Алейская, возле дома № 3
9
село Веселовка
улица Гагарина, дом № 33, возле здания коммунального государственного учреждения "Веселовская средняя общеобразовательная школа" отдела образования по Глубоковскому району управления образования Восточно-Казахстанской области
10
село Заречное
улица Центральная, возле дома № 26
11
поселок Глубокое
улица Степная, между домами № 51 и № 53, улица Жібек жолы, возле дома № 64, улица Берестова, возле дома № 12, улица Пирогова, возле дома № 15
12
село Прапорщиково
улица Школьная, дом № 28, возле административного здания крестьянского хозяйства "Кировское"
13
село Уварово
улица Қазақстан, дом № 9/1, возле здания дома культуры коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры имени Абая" Глубоковского районного акимата
14
село Черногорка
улица Центральная, возле дома № 31, возле магазина "Асия"
15
разъезд 226 км
возле железнодорожного поста станции "Казиевка"
16
село Кожохово
улица Ленина, возле дома № 12, улица Солнечная, возле дома № 1
17
село Прогресс
улица Кирова, дом № 2, возле здания коммунального государственного учреждения "Прогрессовская средняя школа" отдела образования по Глубоковскому району управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Кирова, дом № 12, возле дома культуры коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры имени Абая" Глубоковского районного акимата, улица Абая возле дома № 28
18
село Предгорное
улица Кирова, возле дома № 47, улица Шоссейная, возле дома № 1
19
село Перевальное
улица Рабочая, возле дома № 63/1
20
село Малоубинка
улица Клиновицкого, дом № 1, возле здания коммунального государственного учреждения "Малоубинская средняя школа" отдела образования по Глубоковскому району управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Клиновицкого, дом № 6, возле здания дома культуры коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры имени Абая" Глубоковского районного акимата;
21
поселок Карагужиха
возле дома № 13
22
село Опытное поле
улица Степная, дом № 2, возле здания дома культуры коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры имени Абая" Глубоковского районного акимата
23
село Секисовка

Новостроевская көшесі, № 1 үйдің жанында, Совхозная көшесі, № 6 үйдің жанында, Чапаев көшесі, № 69а үйдің жанында, Шоссейная көшесі, №і 22 үйдің жанында
24
Белокаменка ауылы
Центральная көшесі, № 12 үйдің жанында
25
Ново-Михайловка ауылы
№ 42 үйдің жанында
26
Планидовка ауылы
№ 29 үйдің жанында
27
Тарханка ауылы
Степная көшесі, № 60 үйдің жанында, Глубокое ауданы әкімдігінің "Абай атындағы мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
28
Винное ауылы
Ворошилов көшесі, № 15 үйдің жанында, Шығыс Қазақстан облысының білім басқармасының Глубокое ауданы бойынша білім бөлімінің "Винное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
29
Ново-Ульбинка ауылы
Абай көшесі, № 11 үйдің жанында
30
Горная Ульбинка ауылы
Школьная көшесі, № 6 үйдің жанында, Шығыс Қазақстан облысының табиғат ресурстары және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Өскемен орман шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
31
Ушаново ауылы
Школьная көшесі, № 1а үйдің жанында, Шығыс Қазақстан облысының білім басқармасының Глубокое ауданы бойынша білім бөлімінің "Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
32
Степное ауылы
Школьная көшесі, № 17 үйдің жанында, Шығыс Қазақстан облысының білім басқармасының Глубокое ауданы бойынша білім бөлімінің "Степное негізгі мектебі-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
33
Каменный карьер ауылы
№ 47 үйдің жанында
34
Черемшанка ауылы

улица Новостроевская, возле дома № 1, улица Совхозная, возле дома № 6, улица Чапаева, возле дома № 69а, улица Шоссейная, возле дома № 22
24
село Белокаменка
улица Центральная возле дома № 12
25
село Ново-Михайловка
возле дома № 42
26
село Планидовка
возле дома № 29
27
село Тарханка
улица Степная, дом № 60, возле здания дома культуры коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры имени Абая" Глубоковского районного акимата
28
село Винное
улица Ворошилова, дом № 15, возле здания коммунального государственного учреждения "Винненская средняя школа" отдела образования по Глубоковскому району управления образования Восточно-Казахстанской области
29
село Ново-Ульбинка
улица Абая, возле дома № 11
30
село Горная Ульбинка
улица Школьная, дом № 6, возле здания коммунального государственного учреждения "Усть-Каменогорское лесное хозяйство" управления природных ресурсов и регулирования природопользования Восточно-Казахстанской области
31
село Ушаново
улица Школьная, дом № 1а, возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Бауыржана Момышулы" отдела образования по Глубоковскому району управления образования Восточно-Казахстанской области
32
село Степное
улица Школьная, дом № 17, возле здания коммунального государственного учреждения "Комплекс Степновская основная школа-детский сад" отдела образования по Глубоковскому району управления образования Восточно-Казахстанской области
33
село Каменный карьер
возле дома № 47
34
село Черемшанка

Лениногорская көшесі, № 74 үйдің жанында, Гагарин көшесі, № 12/1 үйдің жанында, Глубокое ауданы әкімдігінің "Абай атындағы мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
Глубокое ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "17" сәуірдегі
№ 138 қаулысына № 2 қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде шарттық негізде кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі өткізілетін үй-жайлардың тізімі
Ескерту. 2-қосымша алынып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 26.09.2022 № 372 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

улица Лениногорская, возле дома № 74, улица Гагарина, дом № 12/1, возле здания дома культуры коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры имени Абая" Глубоковского районного акимата
Приложение № 2
к постановлению Глубоковского
районного акимата
от "17" апреля_ 2019 года
№ 138
Перечень помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов
Сноска. Приложение 2 исключено постановлением Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 26.09.2022 № 372 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).