Шектеу іс-шараларын алу және "Жарма ауданының Қаратөбе ауылдық округінің Қаратөбе, Кеңтарлау, Әди ауылдарына, "Қарадонғал" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне, "Ержан" шаруа қожалығына шектеу iс-шараларын белгiлеу туралы" Жарма ауданының Қаратөбе ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 02 қарашадағы № 1 шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы Қаратөбе ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 23 тамыздағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 тамызда № 6130 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жарма аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 26 ақпандағы № 67 ұсынысы негізінде, Қаратөбе ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Ірі қара малдардың бруцеллез ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілгеніне байланысты Жарма ауданының Қаратөбе ауылдық округінің Қаратөбе, Кеңтарлау, Әди ауылдарында, "Қарадонғал" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінде, "Ержан" шаруа қожалығында шектеу iс-шаралары алынсын.
2. Жарма ауданы Қаратөбе ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 02 қарашадағы № 1 "Жарма ауданының Қаратөбе ауылдық округінің Қаратөбе, Кеңтарлау, Әди ауылдарына, "Қарадонғал" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне, "Ержан" шаруа қожалығына шектеу iс-шараларын белгiлеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-10-158 тіркелген, 2018 жылы 9 қарашада "Қалба тынысы" аудандық газетінде және 2018 жылы 20 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. "Қаратөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен бекітілген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Жарма ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Каратобинского сельского округа Жарминского района от 02 ноября 2018 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий в товариществе с ограниченной ответственностью "Карадонгал", в крестьянском хозяйстве "Ержан", в селах Каратобе, Кентарлау, Ади Каратобинского сельского округа Жарминского района"
Решение акима Каратобинского сельского округа Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 23 августа 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 августа 2019 года № 6130
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Жарминская районная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 31 июля 2019 года № 364, аким Каратобинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в товариществе с ограниченной ответственностью "Карадонгал", в крестьянском хозяйстве "Ержан", в селах Каратобе, Кентарлау, Ади Жарминского района в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Каратобинского сельского округа Жарминского района от 02 ноября 2018 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий в товариществе с ограниченной ответственностью "Карадонгал", в крестьянском хозяйстве "Ержан", в селах Каратобе, Кентарлау, Ади Каратобинского сельского округа Жарминского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-10-158, опубликовано 9 ноября 2018 года в газете "Қалба тынысы" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 ноября 2018 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Каратобинского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Жарминского района;

3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Жарма ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімінің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі М. Туякбаев

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Жарминского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа М. Туякбаев