"2019-2021 жылдарға арналған Зайсан ауданының аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері туралы" 2018 жылғы 28 желтоқсандағы Зайсан аудандық мәслихатының № 34-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 тамыздағы № 42-5 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 тамызда № 6116 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 ақпандағы № 50-6/1 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 24.02.2020 № 50-6/1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 34-1 "2019-2021 жылдарға арналған Зайсан ауданының аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-11-187 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 9 ақпанда аудандық "Достық" газетінде және 2019 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Айнабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60967 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4772 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –225 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі –55970 мың теңге;
2) шығындар – 61610,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер –0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -643,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 643,2мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 34-1 "О бюджете города районного значения, сельских округов Зайсанского района на 2019-2021 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 7 августа 2019 года № 42-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 августа 2019 года № 6116. Утратило силу решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 февраля 2020 года № 50-6/1.
Сноска. Утратило силу решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.02.2020 № 50-6/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 34-1 "О бюджете города районного значения, сельских округов Зайсанского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-11-187, опубликовано 9 февраля 2019 года в районной газете "Достык" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Айнабулакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 60967 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4772 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 225 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –55970 тысяч тенге;
2) затраты - 61610,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 643,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 643,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 643,2 мың теңге.";
3-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Дайыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65043 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4920 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –180 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 59943 мың теңге;
2) шығындар – 65832,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -789,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 789,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 789,4 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Зайсан қаласының бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 405459 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 117317 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі –277842 мың теңге;
2) шығындар – 407134,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –0,0мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер –0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1675,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1675,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары –1675,9 мың теңге.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2019-2021 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40977 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4078 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 184 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36715 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 643,2 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Дайырского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 65043 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4920 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 180 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –59943 тысяч тенге;
2) затраты - 65832,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -789,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 789,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 789,4 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет города Зайсан на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 405459 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 117317 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –277842 тысяч тенге;
2) затраты - 407134,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1675,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1675,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1675,9 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 40977 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4078 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 184 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36715 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –995,8мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 995,8 мың теңге.";
13-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"13. 2019-2021 жылдарға арналған Сарытерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62063 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4130 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 927 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 57006 мың теңге;
2) шығындар – 62234,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -171,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –171,8мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 171,8 мың теңге.";
15-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"15. 2019-2021 жылдарға арналған Шілікті ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35076 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4065 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –529 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30482 мың теңге;
2) шығындар – 35550,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –0,0мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер –0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 474,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –474,9мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 474,9 мың теңге.";
аталған шешімінің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы В. Әділбаева
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев
Зайсан
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 7 тамыздағы № 42-5
шешіміне 1- қосымша
Зайсан
аудандық мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 995,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 995,8 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Утвердить бюджет Сарытерекского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 62063 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4130 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 927 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –57006 тысяч тенге;
2) затраты - 62234,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -171,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 171,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 171,8 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Утвердить бюджет Шиликтинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 35076 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4065 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 529 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30482 тысяч тенге;
2) затраты - 35550,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -474,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 474,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 474,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года
Председатель сессии В. Адильбаева
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного Маслихата
от 7 августа 2019 года
за № 42-5
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного Маслихата