2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 49-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қаңтарда № 6528 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 68-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 68-12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 48-1 "2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6486 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Айнабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66319,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4518 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 162 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 61639,7 мың теңге;
2) шығындар – 66653,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -334,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 334,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 334,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 03.11.2020 № 64-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Айнабұлақ ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 43094 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.

О бюджете города районного значения, сельских округов Зайсанского района на 2020-2022 годы
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2019 года № 49-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 января 2020 года № 6528. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 68-12
Сноска. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 68-12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Зайсанского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 48-1 "О бюджете Зайсанского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6486) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Айнабулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 66319,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4518 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 162 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –61639,7 тысяч тенге;
2) затраты - 66653,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -334,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 334,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 334,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.11.2020 № 64-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в бюджете Айнабулакского сельского округа на 2020 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 43094 тысяч тенге.

2-1. 334,1 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 1-1-қосымшасына сәйкес бөлінсін.
Ескерту. Шешім 2-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 10.04.2020 № 53-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2020-2022 жылдарға арналған Біржан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46301,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 2412 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 43889,6 мың теңге;
2) шығындар – 46301,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 03.11.2020 № 64-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2020 жылға арналған Біржан ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 24324 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
5. 2020-2022 жылдарға арналған Дайыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52707 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4504 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 48003 мың теңге;
2) шығындар – 53567,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -860,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 860,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

2-1. Используемые остатки бюджетных средств 334,1 тысяч тенге распределить согласно приложению 1-1 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.04.2020 № 53-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Биржанского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 46301,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2412 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –43889,6 тысяч тенге;
2) затраты - 46301,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.11.2020 № 64-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть, что в бюджете Биржанского сельского округа на 2020 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 24324 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Дайырского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 52707 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4504 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –48003 тысяч тенге;
2) затраты - 53567,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -860,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 860,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26306 мың теңге;
2) шығындар – 30793 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -362 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –362 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 362 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 03.11.2020 № 64-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2020 жылға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 24619 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
10-1. 362 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 13-1-қосымшасына сәйкес бөлінсін.
Ескерту. Шешім 10-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 10.04.2020 № 53-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2020-2022 жылдарға арналған Қаратал ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 178202,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 8159,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 170033,5 мың теңге;
2) шығындар – 178687,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 485 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 485 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 485 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 03.11.2020 № 64-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26306 тысяч тенге;
2) затраты - 30793 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -362 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 362 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 362 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.11.2020 № 64-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Учесть, что в бюджете Карабулакского сельского округа на 2020 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 24619 тысяч тенге.
10-1. Используемые остатки бюджетных средств 362 тысяч тенге распределить согласно приложению 13-1 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-1 в соответствии с решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.04.2020 № 53-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
11. Утвердить бюджет Каратальского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 178202,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 8159,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –170033,5 тысяч тенге;
2) затраты - 178687,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -485 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 485 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 485 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.11.2020 № 64-1 (вводится в действие с 01.01.2020).

18-1. 386 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 25-1-қосымшасына сәйкес бөлінсін.
Ескерту. Шешім 18-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 10.04.2020 № 53-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
19. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ф. Мұхаметқалиев
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының

18-1. Используемые остатки бюджетных средств 386 тысяч тенге распределить согласно приложению 25-1 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 18-1 в соответствии с решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.04.2020 № 53-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года
Председатель сессии Б. Булакпаев
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного маслихата

19-1 қосымша
Кеңсай ауылдық бюджетінің бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары
Ескерту. Шешім 19-1-қосымшамен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 10.04.2020 № 53-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
239,1
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
239,1

Приложение 19-1
к решению Зайсанского
районного Маслихата
от 27 декабря 2019 года
за № 49-1
Используемые остатки бюджетных средств бюджета Кенсайского сельского округа
Сноска. Решение дополнено приложением 19-1 в соответствии с решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.04.2020 № 53-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Программа
Наименование
1
Государственные услуги общего характера
239,1
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
239,1