Сарытерек ауылдық округіне қарасты Алпар учаскесіндегі "Қанат" шаруа қожалығына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Сарытерек ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 20 ақпандағы № 4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 ақпанда № 5736 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Сарытерек ауылдық округі әкімнің 2019 жылғы 18 маусымдағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Сарытерек ауылдық округі әкімінің 18.06.2019 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 3-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына, Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2019 жылғы 28 қаңтардағы № 30 ұсынысы негізінде Сарытерек ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарытерек ауылдық округіне қарасты Алпар учаскесіндегі "Қанат" шаруа қожалығының мүйізді ірі қара малдарынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарытерек ауылдық округінің әкімі А. Орынбаев

Об установлении ограничительных мероприятий в крестъянском хозяйстве "Канат" находящегося на участке Алпар Сарытерекского сельского округа
Решение акима Сарытерекского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 20 февраля 2019 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 февраля 2019 года № 5736. Утратило силу решением акима Сарытерекского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 18 июня 2019 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Сарытерекского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 18.06.2019 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зайсанского района от 28 января 2019 года № 30, аким Сарытерекского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в крестъянском хозяйстве "Канат" находящегося на участке Алпар Сарытерекского сельского округа в связи с возникновением бруцеллеза крупного рогатого скота.
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарытерекского сельского округа А. Орынбаев