Алтай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 26 ақпандағы № 45/4-VI "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 16 қазандағы № 54/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қазанда № 6227 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 2 шілдедегі № 69/18-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 02.07.2020 № 69/18-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 26 ақпандағы № 45/4-VI "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5755 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 18 наурызда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімге Қосымшаның 2- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Алтай қаласында митингiлер және жиналыстар өткізілетін орындар: қаланың орталық алаңы, Мәдениет Орталығының алаңы, Тәуелсіздік Аллеясының алаңы, "Горняк" стадионы.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Фаустов
Алтай ауданының мәслихат хатшысы Л. Гречушникова

О внесении изменения в решение маслихата района Алтай от 26 февраля 2019 года № 45/4-VI "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 16 октября 2019 года № 54/3-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 октября 2019 года № 6227. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 2 июля 2020 года № 69/18-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 02.07.2020 № 69/18-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай от 26 февраля 2019 года № 45/4-VI "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5755, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 марта 2019 года) следующее изменение:
пункт 2 Приложения к указанному решению изложить в новой редакции:
"2. Места проведения митингов и собраний в городе Алтай: центральная площадь города, площадь Центра Культуры, площадь Аллеи Независимости, стадион "Горняк".".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Д. Фаустов
Секретарь маслихата района Алтай Л. Гречушникова