Шектеу іс – шараларын тоқтату және "Жамбыл ауылдық округінің Берел ауылында шектеу іс - шараларын белгілеу туралы" Катонқарағай ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 14 қаңтардағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 15 қаңтарда № 5-13-158 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 - бабының 2 - тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 – бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46 – бабының 2 - тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Катонқарағай аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 160 ұсынысы негізінде, Жамбыл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Катонқарағай ауданы Жамбыл ауылдық округінің Берел ауылы аумағында ірі қара мал арасында сарып ауруының ошағын жою бойынша ветеринарлық – санитарлық іс - шаралар кешенінің аяқталуына байланысты шектеу іс - шаралары тоқтатылсын.
2. "Жамбыл ауылдық округінің Берел ауылында шектеу іс - шараларын белгілеу туралы" Жамбыл ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 1 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5397 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі А. Аманов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Жамбылского сельского округа Катон-Карагайского района от 28 декабря 2017 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Берель Жамбылского сельского округа"
Решение аппарата акима Жамбылского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 14 января 2019 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 15 января 2019 года № 5-13-158
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления руководителя Катон - Карагайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан № 160 от 13 декабря 2018 года, аким Жамбылского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, в связи с выполнением комплекса ветеринарно - санитарных мероприятий по ликвидации очагов заболевания бруцеллезом среди крупного рогатого скота на территории села Берель Жамбылского сельского округа Катон - Карагайского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Жамбылского сельского округа от 28 декабря 2017 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Берель Жамбылского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5397, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 17 января 2018 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Аманов