Күршім ауданы Құйған ауылдық округінің Құйған ауылына шектеу іс-шарасын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Құйған ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 27 ақпандағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 наурызда № 5743 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Құйған ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 10 наурыздағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Құйған ауылдық округі әкімінің 10.03.2020 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Күршім аудандық аумақтық инспекция басшысының 2019 жылғы 30 қаңтардағы № 79 ұсынысы негізінде, Құйған ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Құйған ауылдық округінің Құйған ауылының мүйізді ірі қара малдарының арасынан сарып ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Құйған ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешімнің мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Күршім ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Күршім ауданы әкімдігінің интернет - ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Құйған ауылдық
округінің әкімі М. Кусаинов

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Куйган Куйганского сельского округа Курчумского района
Решение акима Куйганского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 27 февраля 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 1 марта 2019 года № 5743. Утратило силу решением акима Куйганского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 10 марта 2020 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Куйганского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 10.03.2020 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закон Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 7) статьи 10-1 Закон Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя территориальной инспекции Курчумского района № 79 от 30 января 2019 года, аким Куйганского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди крупно рогатого скота установить ограничительные мероприятия в селе Куйган Куйганского сельского округа.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Куйганского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Курчумского района;
4) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Курчумского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Куйганского
сельского округа М. Кусаинов