Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 31-2 "2019-2021 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 шілдедегі № 38-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 шілдеде № 6094 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 44-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 06.01.2020 № 44-5 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 маусымдағы № 37-4/1 "Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 30-2 "2019-2021 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6041 тіркелген) шешіміне сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 31-2 "2019-2021 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-15-134 тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемінде бекітілсін:
1) кірістер – 122 467,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 520,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 480,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 теңге;
трансферттер түсімі – 97 467,0 мың теңге;
2) шығындар – 123 628,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 31-2 "О бюджете Кокпектинского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 июля 2019 года № 38-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 июля 2019 года № 6094. Утратило силу решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 января 2020 года № 44-5
Сноска. Утратило силу решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.01.2020 № 44-5 (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Кокпектинского районного маслихата от 25 июня 2019 года № 37-4/1 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 30-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6041), Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 31-2 "О бюджете Кокпектинского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-15-134, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 18 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Кокпектинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 122 467,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 520,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 480,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 97 467,0 тысяч тенге;
2) затраты – 123 628,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;