Шектеу іс-шараларын тоқтату және "Тарбағатай ауданының Екпін ауылдық округiне қарасты "Ескі ауыл" учаскесіне шектеу iс-шараларын белгiлеу туралы" Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 21 қыркүйектегі № 492 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 22 қарашадағы № 528 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 қарашада № 6316 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабының 2-тармағының 10) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Тарбағатай ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 16 қазандағы № 1257 ұсынысы негізінде Тарбағатай ауданының әкiмдiгі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мүйізді ірі қара малдарының бруцеллез ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілгеніне байланысты Тарбағатай ауданының Екпін ауылдық округiне қарасты "Ескі ауыл" учаскесінде шектеу iс-шаралары тоқтатылсын.
2. Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 21 қыркүйектегі № 492 қаулысының "Тарбағатай ауданының Қызыл кесік ауылдық округiне қарасты "Үштөбе" учаскесіне шектеу iс-шараларын белгiлеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-16-146 тіркелген, және 2018 жылғы 02 қазандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі С. Садвакасов

О снятии ограничительных мероприятии и признании утратившим силу постановления акимата Тарбагатайского района от 21 снтября 2018 года № 492 "Об установлении ограничительных мероприятии на участке "Ескі ауыл" Екпинского сельского округа Тарбагатайского района"
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 22 ноября 2019 года № 528. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 ноября 2019 года № 6316
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 10) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Тарбагатайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан № 1257 от 16 октября 2019 года, акимат Тарбагатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота, снять установленные ограничительные мероприятия на участке "Ескі ауыл" Екпинского сельского округа Тарбагатайского района.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Тарбагатайского района от 21 сентября 2018 года № 492 "Об установлении ограничительных мероприятии на участке "Ескі ауыл" Екпинского сельского округа Тарбагатайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-16-146, и опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 02 октября 2018 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Садвакасов