"2019-2021 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылдың 28 желтоқсандағы № 265 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2019 жылғы 12 наурыздағы № 274 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 наурызда № 5781 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 341 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 30.12.2019 № 341 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 ақпандағы № 270 "Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылдың 24 желтоқсандағы № 257 "2019-2021 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5745 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 265 "2019-2021 жылдарға арналған Ұлан ауданының кенттер мен ауылдық округтер бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-213 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 31 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 2 және 3-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Аблакет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30022,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4004,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26018,0 мың теңге;
2) шығындар – 30022,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 265 "О бюджетах поселков и сельских округов Уланского района на 2019-2021 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 марта 2019 года № 274. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 марта 2019 года № 5781. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2019 года № 341
Сноска. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.12.2019 № 341 (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Уланского районного маслихата от 27 февраля 2019 года № 270 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 257 "О бюджете Уланского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5745) Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 265 "О бюджетах поселков и сельских округов Уланского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-213, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 января 2019 года) следующие изменения:
пункты 1, 2 и 3 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аблакетского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 30022,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4004,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26018,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30022,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
2. 2019 жылға арналған Аблакет ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 13179,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3. 2019 жылы Аблакет ауылдық округінің бюджетте аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 12839,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
16, 17 және 18-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"16. 2019-2021 жылдарға арналған Саратовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26933,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1536,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25397,0 мың теңге;
2) шығындар – 26933,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
17. 2019 жылға арналған Саратовка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 14362,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
18. 2019 жылы Саратовка ауылдық округінің бюджетте аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 11035,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
19, 20 және 21-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"19. 2019-2021 жылдарға арналған Таврия ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31624,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8492,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23132,0 мың теңге;
2) шығындар – 31697,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете Аблакетского сельского округа на 2019 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 13179,0 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Аблакетского сельского округа на 2019 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 12839,0 тысяч тенге.";
пункты 16, 17 и 18 изложить в следующей редакции:
"16. Утвердить бюджет Саратовского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 26933,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1536,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25397,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26933,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
17. Учесть, что в бюджете Саратовского сельского округа на 2019 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 14362,0 тысяч тенге.
18. Предусмотреть в бюджете Саратовского сельского округа на 2019 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 11035,0 тысяч тенге.";
пункты 19, 20 и 21 изложить в следующей редакции:
"19. Утвердить бюджет Таврического сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 31624,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8492,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23205,0 тысяч тенге;
2) затраты – 31697,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

23. 2019 жылға арналған Тарғын ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 12869,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
24. 2019 жылы Тарғын ауылдық округінің бюджетте аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 12124,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
аталған шешімінің 1, 16, 19, 22 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

23. Учесть, что в бюджете Таргынского сельского округа на 2019 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 12869,0 тысяч тенге.
24. Предусмотреть в бюджете Таргынского сельского округа на 2019 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 12124,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 16, 19, 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, к настоящему решению.