Үржар ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 567 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 16 қазандағы № 255 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 қазанда № 6213 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 13 қазандағы № 330 қаулысы
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің 13.10.2023 № 330 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үржар ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 567 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4833 болып тіркелген, 2017 жылғы 2 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының мемлекеттік тіліндегі қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Үржар ауданының әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Сарбаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үржар ауданының әкімі С. Зайнулдин
Үржар ауданының әкімдігінің
2019 жылғы "16" қазандағы
№ 255 қаулысына қосымша
Мүгедектерге арналған жұмыс орындарының квота мөлшері
Тізімдік саны бар ұйымдар
Квота мөлшері (%)
елуден жүз адамға дейін
2
жүз бірден екі жүз елу адамға дейін
3
екі жүз елу бірден артық адам
4

О внесении изменения в постановление акимата Урджарского района от 9 декабря 2016 года № 567 "О квоте рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 16 октября 2019 года № 255. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 октября 2019 года № 6213. Утратило силу постановлением акимата Урджарского района области Абай от 13 октября 2023 года № 330
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Урджарского района области Абай от 13.10.2023 № 330 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Урджарского района от 9 декабря 2016 года № 567 "О квоте рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4833, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 2 февраля 2017 года) следующее изменение:
приложение на государственном языке, указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложения к данному постановлению, текст на русском языке не меняется.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния Урджарского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Урджарского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением постановления акимата возложить на заместителя акима района А.Сарбаевой.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Урджарского района С. Зайнулдин
Приложение к постановлению
акимата Урджарского района
от "16" октября 2019 года № 255
Размер квоты рабочих мест для инвалидов
Организации со списочной численностью
Размер квоты (%)
от пятидесяти до ста человек
2
от ста одного до двухсот пятидесяти человек
3
свыше двухсот пятидесяти одного человека
4