Аудан мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 32-7 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 сәуірде № 5616 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес аудан мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудан мәслихат аппаратының басшысы (Г.Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихатының
2019 жылғы 5 сәуірдегі
№ 32 - 7 шешіміне қосымша
1. Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-3 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5022 тіркелген, 2018 жылы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2. Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 16-2 "2018-2020 жылдарға арналған Зеленов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5034 тіркелген, 2018 жылы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 ақпандағы № 18-2 "Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-3 "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5062 тіркелген, 2018 жылы 22 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 19 - 2 "Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 16 - 2 "2018-2020 жылдарға арналған Зеленов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5071 тіркелген, 2018 жылы 7 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 5 апреля 2019 года № 32-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 апреля 2019 года № 5616
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата маслихата района (Г.Терехов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Приложение
к решению маслихата района
от 5 апреля 2019 года № 32 - 7
1. Решение Зеленовского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15 - 3 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5022, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2. Решение Зеленовского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 16 - 2 "О бюджете сельских округов Зеленовского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5034, опубликованное 23 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Решение Зеленовского районного маслихата от 9 февраля 2018 года № 18-2 "О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15 - 3 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5062, опубликованное 22 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Зеленовского районного маслихата от 26 февраля 2018 года № 19 - 2 "О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 16 - 2 "О бюджете сельских округов Зеленовского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5071, опубликованное 7 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

5. Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 20-7 "Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-3 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5147 тіркелген, 2018 жылы 24 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 1 маусымдағы № 21 - 3 "Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15 - 3 "2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5250 тіркелген, 2018 жылы 28 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
7. Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 маусымдағы № 22 - 4 "Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 16-2 "2018-2020 жылдарға арналған Зеленов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5272 тіркелген, 2018 жылы 11 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
8. Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 18 шілдедегі № 23-2 "Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15 - 3 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5302 тіркелген, 2018 жылы 7 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
9. Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қазандағы № 25-2 "Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15 - 3 "2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5376 тіркелген, 2018 жылы 9 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
10. Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 қарашадағы № 26 - 2 "Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 16-2 "2018-2020 жылдарға арналған Зеленов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5410 тіркелген, 2018 жылы 30 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

5. Решение Зеленовского районного маслихата от 28 марта 2018 года № 20 - 7 "О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15 - 3 "О районном бюджете на 2018- 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5147, опубликованное 24 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение Зеленовского районного маслихата от 1 июня 2018 года № 21 - 3 "О внесении изменений и дополнения в решение Зеленовского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15 - 3 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5250, опубликованное 28 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
7. Решение Зеленовского районного маслихата от 27 июня 2018 года № 22 - 4 "О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 16 - 2 "О бюджете сельских округов Зеленовского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5272, опубликованное 11 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
8. Решение Зеленовского районного маслихата от 18 июля 2018 года № 23-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15 - 3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5302, опубликованное 7 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
9. Решение Зеленовского районного маслихата от 29 октября 2018 года № 25 - 2 "О внесении изменений и дополнения в решение Зеленовского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15 - 3 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5376, опубликованное 9 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
10. Решение Зеленовского районного маслихата от 19 ноября 2018 года № 26 - 2 "О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 16 - 2 "О бюджете сельских округов Зеленовского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5410, опубликованное 30 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

11. Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 27-2 "Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15 - 3 "2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5431 тіркелген, 2018 жылы 24 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
12. Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 28 - 2 "Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15 - 3 "2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5476 тіркелген, 2019 жылы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
13. Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 29 - 2 "Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 16-2 "2018-2020 жылдарға арналған Зеленов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5489 тіркелген, 2019 жылы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

11. Решение Зеленовского районного маслихата от 6 декабря 2018 года № 27 - 2 "О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15 - 3 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5431, опубликованное 24 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
12. Решение Зеленовского районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 28 - 2 "О внесении изменений и дополнения в решение Зеленовского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15 - 3 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5476, опубликованное 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
13. Решение Зеленовского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 29 - 2 "О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 16 - 2 "О бюджете сельских округов Зеленовского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5489, опубликованное 11 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).