Шыңғырлау ауданы Ақшат ауылдық округі Сарман жайлауы аумағына карантин белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Ақшат ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 31 қазандағы № 13 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 қарашада № 5856 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Ақшат ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Ақшат ауылдық округі әкімінің 19.12.2019 № 16 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Шыңғырлау аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2019 жылғы 28 қазандағы №01-18/576 ұсынысы негізінде, Ақшат ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау ауданы Ақшат ауылдық округінің Сарман жайлауы аумағында мүйізді ірі қара мал арасында қарасан ауруының пайда болуына байланысты карантин белгіленсін.
2. Шыңғырлау ауданының Ақшат ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Ю.Б.Бокаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі М. Сатыбалдиев

Об установлении карантина на территории пастбища Сарман Акшатского сельского округа Чингирлауского района
Решение акима Акшатского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 31 октября 2019 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 ноября 2019 года № 5856. Утратило силу решением акима Акшатского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 19 декабря 2019 года № 16
Сноска. Утратило силу решением акима Акшатского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 19.12.2019 № 16 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя государственного учреждения "Чингирлауская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан" от 28 октября 2019 года №01-18/576, аким Акшатского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить карантин в связи с возникновением заболевания эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота на территории пастбища Сарман Акшатского сельского округа Чингирлауского района.
2. Главному специалисту аппарата акима Акшатского сельского округа Чингирлауского района (Бокаев.Ю.Б) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа М. Сатыбалдиев