Шыңғырлау ауданы Ақшат ауылдық округі Отрадное жайлауы аумағындағы карантинді тоқтату туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Ақшат ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 17 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 желтоқсанда № 5904 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шыңғырлау аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекеме басшысының 2019 жылғы 27 қарашадағы № 01-18/617 ұсынысы негізінде Ақшат ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау ауданы Ақшат ауылдық округі Отрадное жайлауы аумағында мүйізді ірі қара мал арасында қарасан ауруының пайда болуына байланысты белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. Шыңғырлау ауданы Ақшат ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 6 қарашадағы № 14 "Шыңғырлау ауданы Ақшат ауылдық округі Отрадное жайлауы аумағына карантин белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5857 тіркелген, 2019 жылғы 13 қарашадағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Ақшат ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Ю.Б.Бокаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақшат ауылдық округінің әкімі М. Сатыбалдиев

О снятии карантина на территории пастбища Отрадное Акшатского сельского округа Чингирлауского района
Решение акима Акшатского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 19 декабря 2019 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 декабря 2019 года № 5904
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Чингирлауская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 27 ноября 2019 года № 01-18/617 аким Акшатского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять карантин установленный в связи с возникновением заболевания эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота на территории пастбища Отрадное Акшатского сельского округа Чингирлауского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Акшатского сельского округа Чингирлауского района от 6 ноября 2019 года №14 "Об установлении карантина на территории пастбища Отрадное Акшатского сельского округа Чингирлауского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5857, опубликованное 13 ноября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Главному специалисту аппарата акима Акшатского сельского округа (Бокаев Ю.Б) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Акшатского сельского округа М. Сатыбалдиев