Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 26 наурыздағы № А-4/155 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 наурызда № 7772 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының
әкімі
Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2020 жылғы 26 наурыздағы
№ А-4/155 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған, кейбір қаулыларының тізбесі
1. Ақмола облысы әкімдігінің "Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 19 қаңтардағы № А-1/19 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5259 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Ақмола облысы әкімдігінің "Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 19 қаңтардағы № А-1/20 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5256 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Ақмола облысы әкімдігінің "Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығы сомасын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 19 қаңтардағы № А-1/21 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5257 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. Ақмола облысы әкімдігінің "Агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігінің орнын толтыру бойынша субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 4 ақпандағы № А-2/48 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5274 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 26 марта 2020 года № А-4/155. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 марта 2020 года № 7772
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской
области
Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 26 марта 2020 года
№ А-4/155
Перечень признанных утратившими силу, некоторых постановлений акимата Акмолинской области
1. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Аккредитация заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса" от 19 января 2016 года № А-1/19 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5259, опубликовано 26 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса" от 19 января 2016 года № А-1/20 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5256, опубликовано 26 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость" от 19 января 2016 года № А-1/21 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5257, опубликовано 26 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса при инвестиционных вложениях" от 4 февраля 2016 года № А-2/48 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5274, опубликовано 15 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

5. Ақмола облысы әкімдігінің "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 31 наурыздағы № А-5/147 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5338 болып тіркелген, 2016 жылғы 18 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
6. Ақмола облысы әкімдігінің "Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығы сомасын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № А-1/21 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 5 маусымдағы № А-6/255 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7233 болып тіркелген, 2019 жылғы 18 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. Ақмола облысы әкімдігінің "Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № А-1/20 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 21 маусымдағы № А-6/283 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7264 болып тіркелген, 2019 жылғы 9 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
8. Ақмола облысы әкімдігінің "Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № А-1/19 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 29 тамыздағы № A-9/409 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7370 болып тіркелген, 2019 жылғы 11 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
9. Ақмола облысы әкімдігінің "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 31 наурыздағы № А-5/147 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 6 қыркүйектегі № A-9/428 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7387 болып тіркелген, 2019 жылғы 20 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

5. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" от 31 марта 2016 года № А-5/147 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5338, опубликовано 18 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
6. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 19 ноября 2016 года № А-1/21 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость" от 5 июня 2019 года № А-6/255 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7233, опубликовано 18 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
7. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 19 января 2016 года № А-1/20 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса" от 21 июня 2019 года № А-6/283 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7264, опубликовано 9 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
8. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 19 января 2016 года № А-1/19 "Об утверждении регламента государственной услуги "Аккредитация заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса" от 29 августа 2019 года № А-9/409 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7370, опубликовано 11 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
9. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 31 марта 2016 года № А-5/147 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" от 6 сентября 2019 года № А-9/428 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7387, опубликовано 20 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

10. Ақмола облысы әкімдігінің "Агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігінің орнын толтыру бойынша субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 ақпандағы № А-2/48 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 11 қыркүйектегі № А-9/440 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7385 болып тіркелген, 2019 жылғы 19 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

10. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 4 февраля 2016 года № А-2/48 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса при инвестиционных вложениях" от 11 сентября 2019 года № А-9/440 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7385, опубликовано 19 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).