Степногорск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-48/9 "2020-2022 жылдарға арналған кенттерінің, ауылдардың және ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 6С-51/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 мамырда № 7843 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған кенттерінің, ауылдардың және ауылдық округінің бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-48/9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7623 болып тіркелген, 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Ақсу кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 361,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 746 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 354 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 46 261,9 мың теңге;
2) шығындар – 73 076,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 21 714,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21 714,9 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Заводской кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 989,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 246 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 690 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 39 053,6 мың теңге;
2) шығындар – 75 976,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 31 986,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 31 986,8 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнений в решение Степногорского городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 6С-48/9 "О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 30 апреля 2020 года № 6С-51/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 мая 2020 года № 7843
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 6С-48/9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7623, опубликовано 13 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Аксу на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 361,9 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 746 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 354 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46 261,9 тысяча тенге;
2) затраты – 73 076,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 21 714,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21 714,9 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет поселка Заводской на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 989,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 246 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 690 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 053,6 тысячи тенге;
2) затраты – 75 976,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 31 986,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31 986,8 тысяч тенге.";

келесі мазмұндағы 17-1 тармақпен толықтырылсын:
"17-1. 2020 жылға арналған кенттер бюджеттері түсімдерінің құрамында Жұмыспен қамту Жол картасының іс-шараларын қаржыландыру үшін ішкі нарықта айналысқа жіберу үшін облыстың жергілікті атқарушы органдары шығаратын мемлекеттік бағалы қағаздар шығарудан түсетін түсімдер 26-қосымшаға сәйкес ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес көрсетілген шешім 26-қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қалалық
мәслихаты сессиясының
төрайымы
Н.Лощинская
Степногорск қалалық
мәслихат хатшысының
міндетің атқарушы
О.Джагпаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімдігі
Степногорск қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 30 сәуірдегі
№ 6С-51/2 шешіміне
1-қосымша
Степногорск қалалық
мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-48/9 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Ақсу кентінің бюджеті
Санаты
Мың теңге сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

дополнить пунктом 17-1 следующего содержания:
"17-1. Учесть в составе поступлений бюджетов поселков на 2020 год поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемые местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке для финансирования мероприятий Дорожной карты занятости, согласно приложению 26.";
приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 26, согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Степногорского городского
маслихата
Н.Лощинская
Исполняющий обязанности
секретаря Степногорского
городского маслихата
О.Джагпаров
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат города Степногорска
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 30 апреля
2020 года № 6С-51/2
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6С-48/9
Бюджет поселка Аксу на 2020 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ