Кейбір қаулылардың күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 20 қазандағы № а-10/444 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 қазанда № 8081 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кейбір қаулылардың күші жойылды деп танылсын:
1) Степногорск қаласы әкімдігінің "Степногорск қаласының әкімшілік шекараларында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" 2019 жылғы 18 қазандағы № а-10/483 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7432 болып тіркелген, 2019 жылғы 23 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;
2) Степногорск қаласы әкімдігінің "Степногорск қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 18 қазандағы № а-10/483 "Степногорск қаласының әкімшілік шекараларында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 1 сәуірдегі № а-4/136 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7784 болып тіркелген, 2020 жылғы 3 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі Е.Баяхметов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік
кірістер комитеті Ақмола облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер
департаментінің Степногорск
қаласы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Р.Рамазанов

О признании утратившими силу некоторых постановлений
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 20 октября 2020 года № а-10/444. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 октября 2020 года № 8081
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления:
1) постановление акимата города Степногорска "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в административных границах города Степногорска" от 18 октября 2019 года № а-10/483 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7432, опубликовано 23 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
2) постановление акимата города Степногорска "О внесении изменения в постановление акимата города Степногорска от 18 октября 2019 года № а-10/483 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в административных границах города Степногорска" от 1 апреля 2020 года № а-4/136 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7784, опубликовано 3 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Степногорска Е.Баяхметов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Степногорску
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Р.Рамазанов