Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 13 қаңтардағы № А-1/4 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қаңтарда № 7649 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексіне сәйкес, Ақкөл ауданының әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, талшықты-оптикалық байланыс желісін жобалау, жүргізу және пайдалану үшін Ақкөл ауданы Еңбек, Урюпинка, Наумовка ауылдық округтерінің және Ақкөл қаласының әкімшілік шекараларында орналасқан жалпы алаңы 31,49 гектар "ANT Technology" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жер учаскелерін алып қоймастан қырық тоғыз (49) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 13 января 2020 года № А-1/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 января 2020 года № 7649
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком на сорок девять (49) лет без изъятия земельных участков товариществу с ограниченной ответственностью "ANT Technology" общей площадью 31,49 гектар, расположенных в административных границах Енбекского, Урюпинского, Наумовского сельских округов и города Акколь Аккольского района, для проектирования, прокладки и эксплуатации волоконно – оптической линии связи, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Талшықты-оптикалық байланыс желісін жобалау, жүргізу және пайдалану мақсатында жер учаскесін пайдаланған кезде "ANT Technology" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ю.В.Курушинге жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл ауданының әкімі А.Каиржанов
Ақкөл ауданы әкімдігінің

2. Товариществу с ограниченной ответственностью "ANT Technology" соблюдать требования законодательства Республики Казахстан при использовании земельного участка в целях проектирования, прокладки и эксплуатации волоконно – оптической линии связи.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Курушина Ю.В.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким Аккольского
района
А.Каиржанов
Приложение
к постановлению акимата
Аккольского района