Карантин белгілеу туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы Ақан Құрманов ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 қыркүйекте № 8046 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы Ақан Құрманов ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 16 қазандағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы Ақан Құрманов ауылдық округі әкімінің 16.10.2020 № 5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Атбасар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2020 жылғы 24 қыркүйектегі № 01-28-207 ұсынуы бойынша, Ақан Құрманов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құс тұмауы ауруының пайда болуына байланысты, Атбасар ауданы Ақан Құрманов ауылдық округінің Қосбармақ ауылы аумағында карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақан Құрманов ауылдық округінің әкімі А.Белялова

Об установлении карантина
Решение акима сельского округа Акана Курманова Атбасарского района Акмолинской области от 29 сентября 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 сентября 2020 года № 8046. Утратило силу решением акима сельского округа Акана Курманова Атбасарского района Акмолинской области от 16 октября 2020 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Акана Курманова Атбасарского района Акмолинской области от 16.10.2020 № 5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", по представлению главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Атбасарского района от 24 сентября 2020 года № 01-28-207, аким сельского округа Акана Курманова РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории села Косбармак сельского округа Акана Курманова Атбасарского района, в связи с возникновением болезни грипп птиц.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким сельского округа Акана Курманова А.Белялова