Карантин белгілеу туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы Тайбай ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 29 қазандағы № 6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 қазанда № 8105 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы Тайбай ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 25 қарашадағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы Тайбай ауылдық округі әкімінің 25.11.2020 № 7 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Ерейментау ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 26 қазандағы № 01-29-484 ұсынуы бойынша, Тайбай ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасан жұқпалы ауруының пайда болуына байланысты, Ерейментау ауданы Тайбай ауылдық округінің Елтай ауылы аумағында карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Т.Карибжанов

Об установлении карантина
Решение акима Тайбайского сельского округа Ерейментауского района Акмолинской области от 29 октября 2020 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 октября 2020 года № 8105. Утратило силу решением акима Тайбайского сельского округа Ерейментауского района Акмолинской области от 25 ноября 2020 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Тайбайского сельского округа Ерейментауского района Акмолинской области от 25.11.2020 № 7 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", по представлению главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Ерейментауского района от 26 октября 2020 года № 01-29-484, аким Тайбайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории села Ельтай Тайбайского сельского округа Ерейментауского района, в связи с возникновением заразной болезни эмфизематозный карбункул.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Т.Карибжанов