Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 24 тамыздағы № а-8/197 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 тамызда № 8001 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексіне сәйкес Біржан сал ауданының әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Пайдалы қазбаларға барлау жүргізу мақсаттары үшін Біржан сал ауданы Ақсу ауылының әкімшілік шекараларында Шуақ кен алаңында орналасқан жалпы алаңы 11817 гектар "Кең шуақ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жер учаскесін алып қоймастан, 2021 жылғы 14 мамырға дейінгі мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Кең шуақ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі пайдалы қазбаларға барлау жүргізу мақсаттары үшін жер учаскесін пайдалану кезінде Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары К.Д. Шәймерденовке жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданының әкімі Е.Нугманов

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата района Биржан сал Акмолинской области от 24 августа 2020 года № а-8/197. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 августа 2020 года № 8001
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, акимат района Биржан сал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком до 14 мая 2021 года без изъятия земельного участка товариществу с ограниченной ответственностью "Кен шуак" общей площадью 11817 гектар, расположенного на Шуакском рудном поле в административных границах села Аксу района Биржан сал для целей проведения разведки полезных ископаемых.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "Кен шуак" соблюдать требования законодательства Республики Казахстан при использовании земельного участка для целей проведения разведки полезных ископаемых.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Шаймерденова К.Д.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Биржан сал Е.Нугманов