Карантин белгілеу туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы Свободный ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 2 қазандағы № 3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 қазанда № 8054 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы Свободный ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 28 қазандағы № 4 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы Свободный ауылдық округі әкімінің 28.10.2020 № 4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Есіл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 01 қазандағы № 01-26/345 ұсынуы бойынша, Свободный ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құс тұмауы ауруының пайда болуына байланысты, Есіл ауданы Свободный ауылдық округінің Свободный ауылы аумағында карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Свободный ауылдық округінің әкімі А.Шайхистанов

Об установлении карантина
Решение акима Свободненского сельского округа Есильского района Акмолинской области от 2 октября 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 октября 2020 года № 8054. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 28 октября 2020 года № 442/67-6.
Сноска. Утратило силу решением акима Свободненского сельского округа Есильского района Акмолинской области от 28.10.2020 № 4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", по представлению главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Есильского района от 01 октября 2020 года № 01-26/345, аким Свободненского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории села Свободное Свободненского сельского округа Есильского района, в связи с возникновением болезни грипп птиц.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Свободненского сельского округа А.Шайхистанов