Жарқайың аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-47/2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2020 жылғы 19 наурыздағы № 6С-50/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 наурызда № 7759 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-47/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7628 тіркелген, 2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3946478,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 418217,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 15523,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 34532,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 3478206,0 мың теңге;
2) шығындар - 3963852,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 1390,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 3977,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2587,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 38000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 38000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -56764,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 56764,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Н.Семкин
Жарқайың аудандық мәслихатының
хатшысы
У.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының әкімдігі
Жарқайың аудандық мәслихатының
2020 жылғы 19 наурыздағы
№ 6С-50/2 шешіміне
1 қосымша
Жарқайың аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-47/2 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I.Кірістер

О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 6С-47/2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 19 марта 2020 года № 6С-50/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 марта 2020 года № 7759
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 6С-47/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7628, опубликовано 14 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 3946478,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 418217,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 15523,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 34532,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 3478206,0 тысяч тенге;
2) затраты - 3963852,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 1390,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 3977,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2587,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 38000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 38000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -56764,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -56764,2 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Жаркаинского районного маслихата
Н.Семкин
Секретарь
Жаркаинского районного маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаркаинского района
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 19 марта
2020 года № 6С-50/2
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-47/2
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

118151,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
111544,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6607,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
39511,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32611,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
600,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
700,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5600,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
30150,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21249,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8901,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
7277,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7277,0
02
Қорғаныс
8267,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8267,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5010,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3257,0
04
Бiлiм беру
2798923,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2750395,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19343,0
003
Жалпы білім беру
1883831,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
10950,0
006
Балаларға қосымша білім беру
59657,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
296259,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
10064,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
394,0
023
Әдістемелік жұмыс
27092,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

118151,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
111544,0
003
Капитальные расходы государственного органа
6607,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
39511,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
32611,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
600,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
700,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5600,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
30150,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
21249,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
8901,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
7277,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
7277,0
02
Оборона
8267,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8267,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5010,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3257,0
04
Образование
2798923,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2750395,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19343,0
003
Общеобразовательное обучение
1883831,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10950,0
006
Дополнительное образование для детей
59657,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
296259,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10064,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
394,0
023
Методическая работа
27092,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования