Карантин белгілеу туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылы әкімінің 2020 жылғы 22 қыркүйектегі № 3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 қыркүйекте № 8032 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылы әкімінің 2020 жылғы 21 қазандағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылы әкімінің 21.10.2020 № 4 шешімімен (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Жарқайың ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2020 жылғы 21 қыркүйектегі № 01-28-323 ұсынысы негізінде, Шойындыкөл ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құс тұмауы ауруының пайда болуына байланысты, Жарқайың ауданының Шойындыкөл ауылы аумағында карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шойындыкөл ауылының әкімі Н.Бердығали

Об установлении карантина
Решение акима села Шойындыколь Жаркаинского района Акмолинской области от 22 сентября 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 сентября 2020 года № 8032. Утратило силу решением акима села Шойындыколь Жаркаинского района Акмолинской области от 21 октября 2020 года № 4.
Сноска. Утратило силу решением акима села Шойындыколь Жаркаинского района Акмолинской области от 21.10.2020 № 4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Жаркаинского района от 21 сентября 2020 года № 01-28-323, аким села Шойындыколь РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории села Шойындыколь Жаркаинского района, в связи с возникновением болезни грипп птиц.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким села Шойындыколь Н.Бердығали