Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 7 сәуірдегі № А-4/171 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 сәуірде № 7793 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 12 наурыздағы № А-3/83 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 12.03.2021 № А-3/83 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексіне сәйкес, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, талшықты-оптикалық байланыс желісін жобалау, жүргізу және пайдалану үшін Зеренді ауданы Қонысбай ауылдық округінің және Алексеевка кентінің әкімшілік шекараларында орналасқан жалпы алаңы 1,5252 гектар "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына жер учаскелерін алып қоймастан үш (3) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 7 апреля 2020 года № А-4/171. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 апреля 2020 года № 7793. Утратило силу постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 12 марта 2021 года № А-3/83.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 12.03.2021 № А-3/83 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком на три (3) года без изъятия земельных участков акционерному обществу "Казахтелеком" общей площадью 1,5252 гектар, расположенных в административных границах Конысбайского сельского округа и поселка Алексеевка Зерендинского района, для проектирования, прокладки и эксплуатации волоконно – оптической линии связи, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Талшықты-оптикалық байланыс желісін жобалау, жүргізу және пайдалану мақсатында жер учаскесін пайдаланған кезде "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Т. Әленовке жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді, ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2019 жылғы 25 қазанынан бастап, туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Зеренді ауданының әкімі Б.Ғайса
Зеренді ауданы әкімдігінің

2. Акционерному обществу "Казахтелеком" соблюдать требования законодательства Республики Казахстан при использовании земельного участка в целях проектирования, прокладки и эксплуатации волоконно – оптической линии связи.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Аленова Е.Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области, вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 25 октября 2019 года.
Аким Зерендинского района Б.Ғайса
Приложение
к постановлению акимата
Зерендинского района