Карантин белгілеу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Бұлақ ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № 3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 қыркүйекте № 8044 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы Бұлақ ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 21 қазандағы № 4 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы Бұлақ ауылдық округі әкімінің 21.10.2020 № 4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Зеренді ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2020 жылғы 24 қыркүйектегі № 296 ұсынуы бойынша Бұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құс тұмауы ауруының пайда болуына байланысты, Зеренді ауданы Бұлақ ауылдық округінің Қарлыкөл ауылы аумағында карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұлақ ауылдық округінің әкімі О.Бекішев

Об установлении карантина
Решение акима Булакского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 28 сентября 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 сентября 2020 года № 8044. Утратило силу решением акима Булакского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 21 октября 2020 года № 4.
Сноска. Утратило силу решением акима Булакского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 21.10.2020 № 4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" по представлению главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зерендинского района от 24 сентября 2020 года № 296, аким Булакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории села Карлыколь Булакского сельского округа Зерендинского района, в связи с возникновением болезни грипп птиц.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Булакского сельского округа О.Бекишев