Карантин белгілеу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы Веселов ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 қыркүйекте № 8048 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы Веселов ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 15 қазандағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы Веселов ауылдық округі әкімінің 15.10.2020 № 4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Сандықтау ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2020 жылғы 26 қыркүйектегі № 01-16-286 ұсынуы бойынша, Веселов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құс тұмауы ауруының пайда болуына байланысты, Сандықтау ауданы Веселов ауылдық округінің Жыланды ауылы аумағында карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Веселов ауылдық округінің әкімі Н.Алтенов

Об установлении карантина
Решение акима Веселовского сельского округа Сандыктауского района Акмолинской области от 29 сентября 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 сентября 2020 года № 8048. Утратило силу решением акима Веселовского сельского округа Сандыктауского района Акмолинской области от 15 октября 2020 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Веселовского сельского округа Сандыктауского района Акмолинской области от 15.10.2020 № 4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", по представлению главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Сандыктауского района от 26 сентября 2020 года № 01-16-286, аким Веселовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории села Жыланды Веселовского сельского округа Сандыктауского района, в связи с возникновением болезни грипп птиц.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Веселовского сельского округа Н.Алтенов